Skocz do zawartości

Uwaga! Od dziś nagradzamy LCPointami za każdy dodany na forum nowy temat oraz post! Szczegóły znajdziecie w zakładce: Jak zdobywać punkty?
Grasz w Counter-Strike 1.6? Zagraj z nami na oficjalnym serwerze LCP: 193.33.176.229:27015
Zdjęcie

[Wyrzucony] Adsprofitreward - Zysk 300% - Www.adsprofitreward.com

- - - - - adsprofitreward ads advertise

• Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

OFFLINE   Ermin

Ermin

Początkujący

• 38 postów
  • 0 LCPoints
3 reputacji
Witam
znalazłem ciekawy program, który wydaję się mieć wysokie aspiracje, a przynajmniej takie wrażenie sprawia, gdy przegląda się ich stronę.

Dołączona grafika

Prelaunch startuje dzisiaj o 14 naszego czasu, będzie trwał przez najbliższych 15dni, więc na dopracowanie wszystkiego mają jeszcze sporo czasu, niemniej jednak już w tym momencie wygląda to zachęcająco.

Kupujemy w nim paczki po 10$ każda, za które otrzymujemy 1000 kredytów na wyświetlenia banerów oraz 1000 kredytów na wyświetlenia reklam tekstowych. Każda taka paczka ma wypracować 300%, nie jest podane w jakim czasie, więc coś mi tu pachnie cyclerem, choć nie jest to do końca przesądzone.

Procesory obsługiwane przez program (póki co oczekiwanie na zatwierdzenie payzy):
Dołączona grafika

Stopnie poleconych:
1. 5%
2. 5%
3. 5%
4. 5%
5. 5%

Plus otrzymujemy bonus na start w postaci 2$
Dołączona grafika

Na start po zalogowaniu witają nas od progu 3 reklamy, po 5 sekund każda, więc jeśli trafią tam nasze reflinki to na pewno z uwagą zostaną obejrzane :)

Reflink do programu:
https://adsprofitreward.com/?ermin
Czysty link:
https://adsprofitreward.com
  • 0

OFFLINE   Ermin

Ermin

Początkujący

• 38 postów
  • 0 LCPoints
3 reputacji
Brak zainteresowania programem, podczas gdy ja po dwóch dniach działania programu odzyskałem już wkład. Zapraszam chętnych :)
  • 0

OFFLINE   BigMoneyMaker1233

BigMoneyMaker1233

Użytkownik

• 137 postów
  • 0 LCPoints
24 reputacji
Cześć !!
Jak myślisz nadal warto wbić do tego programu ?
No i w ile te paczki ci się zakończyły plus ile ich masz ?
  • 0

OFFLINE   slavok

slavok

Początkujący

• 3 postów
  • 0 LCPoints
0 reputacji
Jak tam sytuacja z programem? Można wchodzić?
  • 0

OFFLINE   InsaneMagik

InsaneMagik

Użytkownik

• 411 postów
  • 0 LCPoints
57 reputacji
10.11.12 21:02 Receive Received Payment 50.00 USD from account U1069682 to account U3453448. Batch: 13396344.

Program płaci, więc raczej TAk! :ok:
  • 0

OFFLINE   Ermin

Ermin

Początkujący

• 38 postów
  • 0 LCPoints
3 reputacji
Tak, ale należy liczyć się z tym, że najlepiej jest wchodzić na początku.
Dlatego jeśli ktoś jeszcze nie wszedł, a żeby nie był rozczarowany przychodami to proponuję zaczekać do wtorku i ruszyć razem z nowym cyclerem. Link poniżej:
http://www.forum.loc...-wwwgmc-invcom/
  • 0

OFFLINE   longlay1

longlay1

Użytkownik

• 122 postów
  • 0 LCPoints
4 reputacji
witam, sam mam konto ale dosyć późno zakładałem, na początku nic nie naliczało i myślałem że już po kasie. Jednak po 5-ciu dniach ruszyło i o dziwo do dzisiaj nalicza
  • 0