Skocz do zawartości

Najlepsze programy partnerskie? Sprawdź HotCash.pl - szybkie wypłaty, sam decydujesz o wysokości stawki!
Zdjęcie

Legalność Bukmacherki W Internecie

bukmacher zarabianie stały zarobek

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

OFFLINE   luidor

luidor

Użytkownik

• 83 postów
  • 0 LCPoints
3 reputacji

Witam

Mam takie pytanie czy legalne są zakłady bukmacherskie w internecie u bukmacherów zagranicznych?

Wiem, że polscy bukmacherzy mają licencję z MF na prowadzenie "hazardu" w internecie a zagraniczni to nie mogę znaleźć czy działają legalnie w Polsce a ściślej mówiąc w polskim internecie.

Jak grać aby polskie urzędy nie czepiały się do uzyskiwanych dochodów z bukmacherki?

• 0

Konkursy Internetowe

OFFLINE   ziemny

ziemny

Prywatny niewolnik Ciamciaja

• 1276 postów
  • 0.04 LCPoints
1808 reputacji

Witam

Mam takie pytanie czy legalne są zakłady bukmacherskie w internecie u bukmacherów zagranicznych?

Wiem, że polscy bukmacherzy mają licencję z MF na prowadzenie "hazardu" w internecie a zagraniczni to nie mogę znaleźć czy działają legalnie w Polsce a ściślej mówiąc w polskim internecie.

Jak grać aby polskie urzędy nie czepiały się do uzyskiwanych dochodów z bukmacherki?

Uczciwie. Dopóki odprowadzasz podatek od dochodu z tej bukmacherki, na pewno US się nie przyczepi.

Użytkownik ziemny edytował ten post 28 lipiec 2013 - 16:56

• 0

OFFLINE   lord21

lord21

Użytkownik

• 452 postów
  • 0.01 LCPoints
196 reputacji

Teoretycznie jest to nielegalne, a praktycznie to chyba jeszcze nikt nie miał nieprzyjemności z tego tytułu, ustawa hazardowa jest sprzeczna z prawem unii europejskiej, ale zanim trybunał się tym zajmie może minąć sporo czasu, podsumowując jak nie będziesz obracał kwotami rzędu kilkunastu tysięcy nikt  nie powinien się przyczepić :)

• 0

OFFLINE   emmateusz

emmateusz

Użytkownik

• 335 postów
  • 0.04 LCPoints
102 reputacji
  • MiejscowośćRzeszów

dokładnie tak jak pisze lord21, czyli teoretycznie nie mozna, ale chyba jeszcze za to nikogo nie scigali, jesli nie bedziesz obracal kwotami rzedu kilkunastu tys. A jak chcesz grac legalnie przez internet to STS i Fortuna maja taka opcje, maja nawet zakłady LIVE, bonus pierwszej wpłaty i odprowadzaja za Ciebie podatek od wygranej, więc tam mozesz grac spokojnie 

• 0

OFFLINE   wojtasekpl

wojtasekpl

John Terry Fan <3

• 1082 postów
  • 0 LCPoints
645 reputacji
  • MiejscowośćLegnica

dokładnie tak jak pisze lord21, czyli teoretycznie nie mozna, ale chyba jeszcze za to nikogo nie scigali, jesli nie bedziesz obracal kwotami rzedu kilkunastu tys. A jak chcesz grac legalnie przez internet to STS i Fortuna maja taka opcje, maja nawet zakłady LIVE, bonus pierwszej wpłaty i odprowadzaja za Ciebie podatek od wygranej, więc tam mozesz grac spokojnie 

Ja pier**le, wielcy bukmacherzy polecają najbardziej chujowe strony do grania. Nie dość, że te wszystkie polskie pseudo strony typu fortuna, sts są kiepskie to pro earnerzy którzy napieprzają kupony po 2 złote je polecają. 

- uboga oferta LIVE jak i normalnie

- ubogie kursy

- nie ma wszystkich turniejów 

Polecam CI rejestrację w bet365 lub wiliiamhillu. Są oczywiście bonusy dla nowych graczy. Kiedyś o tym czytałem i jest podobnie jak pisze lord że w Polsce jest to nielegalne, natomiast w UE już tak. I w sumie nawet jakbyś obracał dużymi kwotami rzędu parunastu tysięcy to wtedy może urząd by się do Ciebie doczepił, ale to może, bo nie znam nikogo kto prowadziłby aż tak regularny zysk z bukmacherki. 

• 0

OFFLINE   luidor

luidor

Użytkownik

• 83 postów
  • 0 LCPoints
3 reputacji

Niestety ustawa hazardowa to bubel prawny i jakoś trzeba znaleźć w nim furtkę aby US się nie przyczepił, bo to nie jest tak, że namierzają ciebie z dnia na dzień spokojnie wyczekają ze dwa trzy lata i wtedy tłumacz się skąd wziąłeś pieniądze na samochód i skąd się wzięły pieniądze na twoim koncie. Może ktoś taki właśnie sposób aby uniknąć zbędnych tłumaczeń.

• 0