Skocz do zawartości

Najlepsze Programy Partnerskie? Sprawdź HotCash.pl - szybkie wypłaty, sam decydujesz o wysokości stawki!
Najlepsze aktualne konkursy
Zdjęcie

Pepsi - Zakrętkobranie

* * * * * 1 głosy PEPSI Zakrętkobranie Nagrody za punkty Konkurs

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

OFFLINE   Majonez

Majonez

Zawsze mnie zastaniesz

• 4790 postów
  • 11.52 LCPoints
5220 reputacji
  • MiejscowośćŚwiebodzin

pjxt.png

Gwarantowane nagrody za zakrętki!

Zbierajcie punkty Pepsi, bo już od listopada będzie można je wymienić na coś fajnego.

1376642_10152000771723338_794080013_n.jp

1385244_10151993995373338_2125439873_n.j

PEPSI.pl

• 1

Konkursy Internetowe

OFFLINE   Majonez

Majonez

Zawsze mnie zastaniesz

• 4790 postów
  • 11.52 LCPoints
5220 reputacji
  • MiejscowośćŚwiebodzin

Ktoś zbiera punkty?

12 pkt = Pepsi 0,5L

24 pkt = Twister lub Zinger w KFC
48 pkt = koszulka Pepsi marki Diverse

:P :ok:

• 0

OFFLINE   Galopujacyslimak

Galopujacyslimak

Dostępny 24/7

• 978 postów
  • 0 LCPoints
961 reputacji

12 mam, dozbieram, więc coś tam sobie wybiorę :D

• 1

ONLINE   zubel

zubel

lord

• 762 postów
  • 2.01 LCPoints
129 reputacji
  • MiejscowośćWodzisław Śląski / Opole

Mam już 24, dozbieram jeszcze raz tyle i biorę koszulkę ;)

• 0

ONLINE   zubel

zubel

lord

• 762 postów
  • 2.01 LCPoints
129 reputacji
Cały nakład koszulek został już wyczerpany. Nie planujemy kolejnej dostawy.
Zachęcamy do odbioru pozostałych nagród - butelek Pepsi i Twisterów i Zingerów w KFC.

Niech sobie taką promocje w d*pę wsadzą!

Koszulki można było odbierać niby dopiero od 14.11. Sprawdziłem w 3 miastach, w 5 sklepach. W każdym rozmawiałem z kierownikami i co? Mieli po 2 dostawy, w obu kilka-kilkanaście koszulek, które rozeszły się w max. 2h

Użytkownik zubel edytował ten post 23 listopad 2013 - 10:48

• 0

OFFLINE   Scoobyx

Scoobyx

I love downhill

• 500 postów
  • 0 LCPoints
194 reputacji

Widać, że się nie postarali z tymi nagrodami. Chciałem sobie uzbierać na koszulkę, a tu już zapasy wyczerpane. :|

• 1

ONLINE   zubel

zubel

lord

• 762 postów
  • 2.01 LCPoints
129 reputacji

Mam też taką osobną pulę tych 3pkt nakrętek. Chciałem je wymienić wczoraj w KFC na napój. Wiesz co usłyszałem? Że im się napoje kończą i już nie wydają… ale mogą mi zaproponować kanapkę.

Użytkownik zubel edytował ten post 23 listopad 2013 - 11:14

• 0

Galopujacyslimak

Dostępny 24/7

• 978 postów
  • 0 LCPoints
961 reputacji

Nie no... to odradzacie mi zbierać dalej bo mam już 24 ? :/ kurde koszula fajna -.- Najwyżej zapytam się przy okazji czy mają je jeszcze

• 1

ONLINE   zubel

zubel

lord

• 762 postów
  • 2.01 LCPoints
129 reputacji

24 to dopiero połowa :P Jeśli nie pijesz pepsi i kupowałeś specjalnie dla nakrętek, żeby mieć koszulkę, to sobie daruj, bo nie warto. Ja poczekam co wymyślą (wg muszą coś wymyślić, inaczej ludzie ich zjedzą. Już są podburzeni, a pewni się rozkręcą), ale w sklepie nie będę już wybierał butelek z nakrętkami, bo to nie ma sensu.

• 0

Galopujacyslimak

Dostępny 24/7

• 978 postów
  • 0 LCPoints
961 reputacji

Nie no to jasne :D Akurat często w domu pijemy pepsi i tato kupuje zgrzewkami, więc niespecjalnie, bez przesady, żebym miał wydać tyle kasy na koszulkę... ;)

• 1

ONLINE   zubel

zubel

lord

• 762 postów
  • 2.01 LCPoints
129 reputacji

Ja też pije, ale w tym przypadku kupiłem może ze 4-5 butelek - resztę wykręcałem z tych otwartych koszy na butelki plastikowe :P

• 0

ONLINE   zubel

zubel

lord

• 762 postów
  • 2.01 LCPoints
129 reputacji

Napisałem im mejla - gdybym do 20.11 to zgłosił, to miałbym koszulkę :|

Reszta w skrócie taka:

Uprzejmie informuję iż w przypadku trudności z odbiorem nagrody w postaci Pepsi 0,5L może Pan przesłać do nas zgromadzone punktowane zakrętki i/lub punktowane fragmenty kubków a w zamian możemy Panu zaproponować wydanie nagród w postaci napoju Pepsi o pojemności 0,5L. Jeśli zdecyduje się Pan na przesłanie zakrętek i/lub punktowanych fragmentów kubków, uprzejmie prosimy o przesłanie ich najpóźniej do dnia 31.12.2013 listem poleconym na adres:
Pepsi-Cola, skr. pocztowa 19, 05-075 Warszawa Wesoła 1.
Proszę pamiętać o dołączeniu danych nadawcy do przesyłki. Koszt wysłania zakrętek ponosi Nadawca.
Koszt wysłania do Państwa nagród w postaci Pepsi 0,5l ponosi Organizator. Dodatkowo do przesyłki dołączymy Pepsi 0,5l gratis!

Można wysłać (na swój koszt) gratis otrzymamy 0,5 co się w ogóle nie kalkuluje, bo polecony jest o wiele droższy niż 0,5l pepsi.

Ja sobie poczekam, może coś wymyślą - jak nie, to wymienię na coś - chociaż nie taki miałem plan.

• 0

OFFLINE   19Szumi10

19Szumi10

Szumi$

• 833 postów
  • 9.2 LCPoints
719 reputacji
  • MiejscowośćŁódź

Ja mam jakieś 18pkt, a skoro to do końca grudnia to chyba trzeba będzie wymienić na te 0,5l Pepsi, bo na te kanapki to szkoda zbierać skoro i tak ich nie lubię, a do koszulki już bym nie zdążył uzbierać :P

• 0

Galopujacyslimak

Dostępny 24/7

• 978 postów
  • 0 LCPoints
961 reputacji

Ja mam jakieś 18pkt, a skoro to do końca grudnia to chyba trzeba będzie wymienić na te 0,5l Pepsi, bo na te kanapki to szkoda zbierać skoro i tak ich nie lubię, a do koszulki już bym nie zdążył uzbierać :P

Kanapek już nie ma :P Zostały same Pepsi... :) Radzę Ci wymieniać na bieżąco bo zaraz w ogóle odwołają całą promocje :P

• 1

ONLINE   zubel

zubel

lord

• 762 postów
  • 2.01 LCPoints
129 reputacji

Totalnie dali ciała z tą promocją.

Wolałbym dostać koszulki na które zbierałem, no ale z braku laku musiałem zadowolić się  kanapką z KFC i 8x Pepsi 0,5l

• 0