Skocz do zawartości

Najlepsze Programy Partnerskie? Sprawdź HotCash.pl - szybkie wypłaty, sam decydujesz o wysokości stawki!
Najlepsze aktualne konkursy
Zdjęcie

Kod Pocztowy W Usa.. Ważne !

- - - - -

• Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

OFFLINE   alkalk12

alkalk12

Użytkownik

• 369 postów
  • 0 LCPoints
61 reputacji
Jak temacie... Mianowicie : Zamawiam dziś słuchawki na ciocię w USA... Mieszka ona w Chicago... A jak wiecie w Chicago kod pocztowy jest w formacie... 00000-0000... No.. I ona ma taki format kodu... Ale na lockerz przy zamawianiu nagrody ze sklepu miejsce do wpisania kodu jest tylko na PIĘĆ CYFR... Co mam zrobić ?? Bo tylko da się tą pierwszą część kodu wpisać , a dalej nie wchodzi... Wpisać tylko tą pierwszą część czy jak ??

Prosze o odp. co mam zrobić.. i jak ... Dzięki
  • 0

Konkursy Internetowe

OFFLINE   Rafik14

Rafik14

Znawca

• 1155 postów
  • 0 LCPoints
104 reputacji
Wpisz sobie Postal Code Chicago w google i będziesz miał drugi. Każda dzielnica ma swój kod pocztowy ale nawet jak się zły wpisze to paczka powinna i tak przyjść. Przynajmniej tak kiedyś mi tłumaczyli...
  • 0

OFFLINE   alkalk12

alkalk12

Użytkownik

• 369 postów
  • 0 LCPoints
61 reputacji
http://www.mongabay....es_illinois.htm

@UP Chodzi ci o to , że będe miał ten drugi , czyli ten sam ale w formacie 00000 ??

Bo na tej stronce są te kody... tylko tam na dzielnice podzielone czy coś.... ;/

Więc mam wpisac przy zamawianiu 60634 samo ?
  • 0

OFFLINE   alann922

alann922

Z-list Member

• 60 postów
  • 0 LCPoints
3 reputacji
Rafik dobrze mówi
  • 0

OFFLINE   Rafik14

Rafik14

Znawca

• 1155 postów
  • 0 LCPoints
104 reputacji
Najlepiej się tej osoby dopytaj ale wg. mnie tak. Po drugie będzie adres, Chicago i paczka nie powinna się zgubić aż tak bardzo...
  • 0