Skocz do zawartości

Najlepsze programy partnerskie? Sprawdź HotCash.pl - szybkie wypłaty, sam decydujesz o wysokości stawki!
Zdjęcie

Technikum - Praktyki

- - - - -

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

OFFLINE   pawelok

pawelok

Zaawansowany

• 716 postów
  • 0 LCPoints
115 reputacji
Jak to jest z praktykami w technikum. Ile trwają ? W której klasie się na nie uczęszcza. ? Czy są płatne.?
Samemu trzeba szukać pracodawcy czy szkoła go znajduje.?

Jeśli ktoś z forumowiczów przeżył już owe doświadczenie :) Niech spróbuje odpowiedzieć na moje pytania .
Z góry dzięki :)
  • 0

Konkursy Internetowe

OFFLINE   Patrykos

Patrykos

Maniak

• 1580 postów
  • 0.99 LCPoints
903 reputacji
Zależy od profilu Technikum. Nie , Nie są płatne :P i Nic za nie nie otrzymasz. Tak sam musisz szukać :P
  • 1

OFFLINE   plove

plove

Maniak

• 1513 postów
  • 3.24 LCPoints
1169 reputacji

Zależy od profilu Technikum. Nie , Nie są płatne :P i Nic za nie nie otrzymasz. Tak sam musisz szukać :P

Nie do końca, wystarczy dogadać się lub znaleźć miejsce ze znajomościami, pamiętam u mnie w klasie było parę osób co dostało te 200zł.
Praktyki trwają jeden miesiąc, najczęściej w 2 i 3 klasie.
Ja wybrałem przydział ze szkoły dwa razy w to samo miejsce (bank PKO), byłem tylko 4 godziny dziennie podczas gdy inni napieprzali po 8-9h w sklepach spożywczych lub RTV/AGD -.-
  • 1

OFFLINE   pawelok

pawelok

Zaawansowany

• 716 postów
  • 0 LCPoints
115 reputacji
Okej, dzięki za odpowiedzi . Czyli muszę szukać pracodawcy samemu najlepiej gdzieś gdzie będą skłonni trochę sypnąć groszem :)
  • 0

OFFLINE   plove

plove

Maniak

• 1513 postów
  • 3.24 LCPoints
1169 reputacji

Okej, dzięki za odpowiedzi . Czyli muszę szukać pracodawcy samemu najlepiej gdzieś gdzie będą skłonni trochę sypnąć groszem :)

Tak ale nie licz na cuda, rzadko komu udaje się coś dostać. Ja bym bardziej nastawiał się na to gdzie łatwiej i krócej -.- i skorzystał z oferty szkoły.
  • 1

OFFLINE   Tomecki

Tomecki

Tomecki

• 671 postów
  • 0 LCPoints
820 reputacji

Jak to jest z praktykami w technikum. Ile trwają ? W której klasie się na nie uczęszcza. ? Czy są płatne.?
Samemu trzeba szukać pracodawcy czy szkoła go znajduje.?

Jeśli ktoś z forumowiczów przeżył już owe doświadczenie :) Niech spróbuje odpowiedzieć na moje pytania .
Z góry dzięki :)

Uczęszczałem do Technikum Elektronicznego. Praktykę miałem w 4 klasie. Trwała ona miesiąc. Praktykę załatwiła mi szkoła. Po przepracowaniu tego miesiąca "szef" okazał się w porządku i wypłacił mi 250zł + dostałem umowę o dzieło na 1 miesiąc ( oraz w styczniu następnego roku zwrot podatku około 50 zł )
  • 1

OFFLINE   SlimShady

SlimShady

Rap God

• 1056 postów
  • 0.17 LCPoints
625 reputacji
Zależy czy szkoła współpracuje z jakimiś firmami. Wtedy nie musisz szukać pracodawcy.
  • 1

OFFLINE   skyman

skyman

Sensei

• 3692 postów
  • 0.9 LCPoints
1621 reputacji
  • MiejscowośćRzeszów
Jak ja byłem na miesięcznych to nie płacili ale za to miałem do dyspozycji w Hotelu : basen, spa, bilard, kort tenisowy, bar, i spokojne godziny pracy tyle ile chciałem :D czasmi 4h czasmi 15 h ^^ ( kucharz)

niektorzy jak jechali to dostali z 100-150 zl, praktyki tygodniowe czyli co tydzien po kilka h nie sa platne w wiekzosci szkol u mnie ine placili....a roboty bylo czasmi ze szok..np. 300 ludzi i obiad przygotowac w 10 osob....albo obsluga kelnerska...to jest hardcorowa praca a nie placili...W szkolach np. samochodwoki chyba placą. Ale 80 % szkół nie wynagradza wysiłkow uczcniow myslac ze jesteśmy chińczykami ....
  • 1